Tündérszépek – 2022

Immár ötödik alkalommal indult útjára a Tündérszépek országos szépségverseny. A legszebbeket a zsűri juttatta a döntőbe. Az olvasók szavazatai alapján pedig egy lány csatlakozhatott a döntősök mezőnyéhez. A közönségdíjas Algács Lia lett. A második számú udvarhölgy címet Mezei Virág szerezte meg. Az első számú udvarhölgy pedig Türmer Zsófia lett. A királynői korona pedig a Szigetszentmiklósról érkező Hegyi Zsanett fejére került.

Rézműves Tamara
23, Kisléta

Tamara vendéglátás és idegenforgalom szakon végzett Nyírbátorban. Jelenleg Kislétán dolgozik egy gyermekotthonban takarítóként. Szeret dolgozni és szereti a munkáját, főleg azért is, mert a gyerekek nagyon közel állnak a szívéhez. Sokat jár bulizni és örömmel szerepelne egy videólkipben. Szeret kocsikázni és közben zenét hallgatni, a vezetés egyben feltölti és megnyugtatja. A versenyre azért jelentkezett, mert szeretné megtudni, mire képes és örülne, ha nőne az önbizalma.

Tündérszépek – 2022